تعمیر دستگاه کارتخوان

خرابی کارت خوان یک اتفاق است که همیشه یک کسب و کار را تهدید می کند و درست زمانی که شما خدماتتان را انجام داده‌اید و یا کالایتان را تحویل مشتری داده‌اید و منتظر پرداخت حق‌الزحمه توسط مشتریتان هستید، احتمال دارد که به هر دلیلی سر بزنگاه دچار خرابی دستگاه کارتخوان بشوید! به هرحال دستگاه کارت‌خوان مهمترین ابزار دریافت پول از دیگران است و بروز هر اشکالی در کارت‌خوان شما می تواند معامله را به هم بزند و فروشنده و خریدار را با مشکلات بسیار مواجه کند. به همین علت ما در شرکت پادیاوپی دغدغه خود را تعمیر و پشتیبانی فوری کارتخوان سیار و ثابت قرارداده‌ایم تا با این خدمات، شما را در داشتن یک کسب و کار موفق یاری کنیم.

تعمیرات قطعات کارتخوان

پشتیبانی پادیاوپی 

پادیاوپی به منظور پشتیبانی مستمر از دستگاه‌های متنوع شما، با پیگیری مداوم و برقراری ارتباطی منظم و مستمر با پذیرندگان، ارائه پشتیبانی تخصصی به آنان را وظیفه خود می داند. به همین منظور خدمات مختلفی مثل تأمین اقلام مصرفی، تعمیر و تعویض قطعات سخت افزاری و نیز خدمات به روزرسانی نرم افزار دستگاه های کارتخوان را در سراسر ایران عرضه می کند. همچنین پشتیبان‌های پادیاوپی به بازدید فنی ادواری از دستگاه‌های کارت‌خوان ثابت و سرویس کردن آن ها و چکاپ دستگاه‌های کارت‌خوان با پاسخگویی شبانه روزی به نیازهای پذیرندگان برای رفع اشکالات متعهد است. دستگاه‌های کارت‌خوان سیار نیز در مرحله‌ی اول با ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان تلفنی به رفع عیب دستگاه کارت‌خوان سیار اقدام می‌نماید. 

 

ثبت تعمیرات دستگاه کارتخوان

مشاوره رایگان پیش از تعمیرات

در صورت عدم رفع عیب تلفنی و نیاز به ارسال دستگاه، واحد تعمیرات شرکت پادیاوپی، تعمیرکاران ما منتظر شما هستند تا در سریعترین زمان ممکن دستگاه شما را رفع عیب دائمی نمایند. چه تعویض قطعات، چه تعمیر قطعات کارت‌خوان سیار و چه با رفع عیب نرم‌افزاری کارت‌خوان سیار، به دست توانمند پرسنل متخصص ما قابل رفع می‌باشد.ضمن آنکه تمامی قطعات انواع دستگاه‌های کارت‌خوان سیار اعم از کارت‌خوان‌های سیار Pax, Verifone, Nexus, Newpos  در انبار شرکت موجود بوده و برای همین به سرعت دستگاه‌های کارت‌خوان سیار تعمیر شده و به مشتریان در اسرع وقت عودت داده می‌شود.دارندگان کارت خوان که نیاز به مشاوره و یا تعمیر دستگاه کارت‌خوان خود دارند می‌توانند با شماره تلفن شرکت تماس حاصل فرمایند تا در سریعترین زمان ممکن دستگاه خود را تعمیر نمایند.

واحد تعمیرات دستگاه پوز 

واحد تعمیرات کارت‌خوان سیار و ثابت ما در شرکت پادیاوپی با داشتن یک کادر متخصص در خیابان ولیعصر مستقر است.

برای آشنایی با حال و هوای این واحد و کسب اطلاعات در خصوص اقداماتی که باید به هنگام خرابی دستگاه‌های کارت خوان انجام داد.

پادیاوپی برای تعمیر تخصصی کارت‌خوان سیار و ثابت، از پرسنل متخصصی در واحد تعمیرات استفاده می‌کند تا خیال کاربران را از دو جهت آسوده باشد. اول اطمینان از این‌که قطعات به کار رفته به هنگام تعمیر کارت خوان‌های خراب قطعاتی اصل با کیفیت مطلوب هستند، و دوم این که خاطر جمع است که کلیدهای امنیتی کارت‌خوان‌ها ByPass نشوند به این معنی که قفل‌های نرم‌افزاری شکسته نشوند و امنیت تراکنش‌های مشتریان به خطر نیافتد.

سرعت و کیفیت انجام کارها دو مؤلفه اصلی در روال کاری این واحد است. دستگاه‌های کارت‌خوان پوزها پس از تعمیر و رفع اشکال به واحد QC ارسال می‌شوند تا پس از تست‌ به حساب مشتری متصل شده و  با کنترل کیفی، بسته بندی و ارسال شوند .

تعمیرات دستگاه کارتخوان - پادیاو پی

4 دیدگاه دربارهٔ «تعمیرات دستگاه کارتخوان»

  1. سلام. میتونید یکی از این دو کار رو انجام بدید:
   ۱. سه بار گرفتن موجودی
   ۲. یک تراکنش خرید به مبلغ ۱۰۰۰ ریال
   اگر باز هم تنظیم نشد، میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۴۳۶۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *