مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست درگاه اینترنتی IPG

فهرست مطالب

ثبت درخواست درگاه اینترنتی IPG

در روزهای اخیر به دلیل بالا بودن شیوع بیماری کرونا، بسیاری از افراد در کسب و کارهای مختلف، علاقه مندی زیادی را برای خرید دستگاه های پوز و استفاده از آن نشان می دهند تا از این طریق تبادل پول نقد کمتر شده و در نتیجه انتقال ویروس کرونا نیز کاهش یابد. برای بهره مندی و استفاده از دستگاه های پوز مورد نظر خود بایستی یک ثبت درگاه اینترنتی IPG را از بانک مورد نظر خود داشته باشید تا بتوانید با برقراری ارتباط های لازم، بهترین استفاده را از این فناوری داشته باشید. لازم است بدانید که هر یک از بانک ها تقریبا روند و فرایند یکسانی را برای ثبت نام درخواست درگاه اینترنتی IPG دارند و شما نیز می توانید با توجه به بانک مورد معامله خود، از این روند و شرایط آگاهی لازم را داشته باشید و از این طریق معامله های روزانه خود را از طریق دستگاه های کارتخوان انجام دهید. همچنین در نظر داشته باشید که برای ثبت نام درخواست درگاه اینترنتی IPG بایستی یک سری از مهمترین و ضروری ترین مدارک را نیز با توجه به استفاده حقیقی و حقوقی، تهیه و آماده کنید تا از این طریق بتوانید با ایجاد حساب کاربری برای خود و دریافت رمز از سوی بانک، اقدام به راه اندازی دستگاه کارتخوان خود داشته باشید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مدارک مورد نیاز و راهنمای ثبت نام در درگاه اینترنتی آی پی جی توضیحات و اطلاعات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

درخواست ثبت درگاه اینترنتی

مدارک مورد نیاز برای ثبت درگاه اینترنتی IPG

شما می توانید با ثبت درگاه اینترنتی IPG از مزیت های بسیار زیادی برخوردار شوید که از مهمترین این مزیت ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • پرداخت قبوض
 • راه اندازی چندین درگاه برای یک کسب و کار
 • ذخیره شماره کارت های مشتریان بالقوه

در نظر داشته باشید که برای ثبت درخواست درگاه اینترنتی IPG بایستی یک سری از مهمترین و اصلی ترین مدارک را نیز تهیه کنید که از مهمترین این مدارک برای اشخاص حقیقی می توان به مواردی از جمله شماره حساب بانک ملی، نماد اعتماد الکترونیکی، سایت اینترنتی، تصویر کارت ملی، تصویر سند یا اجاره نامه محل کسب و کار اشاره کرد. همچنین مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقوقی نیز عبارتند از:

 • شماره حساب بانک ملی
 • تصویر آگهی تاسیس
 • تصویر آخرین تغییرات روزنامه رسمی
 • سایت اینترنتی
 • نماد اعتماد الکترونیکی
 • تصویر کارت ملی تمام صاحبان امضا
 • تصویر سند یا اجاره نامه محل کسب و کار

شما هم می توانید با تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز، گام اول را برای ثبت نام انجام دهید و در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن نیز از این فناوری بهره مندی شوید.

ثبت درگاه اینترنتی

خدمات جانبی و پشتیبانی استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی

ثبت درخواست درگاه اینترنتی IPG از روند بسیار آسان و سریعی برخوردار می باشد و امروزه نیز با فراگیر شدن استفاده از این فناوری، بانک ها نیز سخت گیری های کمتری را برای مشتریان خود نشان می دهند. از مهمترین خدمات جانبی و پشتیبانی از این درگاه ها نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • پاسخگویی بسیار سریع در مقابل تمام مغایرت های صورت گرفته
 • بررسی و رفع مشکلات به وجود آمده از سوی مشتریان
 • ارائه صورت حساب هایی با ریزترین تراکنش ها
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در طول ایام هفته

ثبت درخواست درگاه اینترنتی IPG از وب سایت ما

اگر شما نیز قصد دارید تا روزهای آتی اقدام به ثبت درخواست درگاه اینترنتی IPG مورد نظر خود داشته باشید می توانید این فرصت را از دست ندهید و هم اکنون از وب سایت ما اقدام های لازم را انجام دهید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روند و نحوه ثبت درگاه اینترنتی IPG نیز با همکاران ما از همین شرکت طلوع تدبیر در تماس بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را به دست آورید. شما همچنین می توانید برای کسب آگاهی بیشتر در مورد مدارک لازم جهت ثبت نام نیز با دوستان ما از خدمات پرداخت آوانس پی ارتباط مورد نیاز را برقرار کرده و از این طریق بهترین مشاوره ها و اطلاعات را به دست آورید. برای بهره مندی شدن از فناوری روز جهانی و برخورداری از بهترین این تکنولوژی می توانید به راحتی از وب سایت ما اقدام کرده و معامله های آسان و راحتی را برای خود و مشتریان خود به ارمغان آورید.

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش(تا ۸ شب)