خرید کارتخوان با قابلیت انتقال وجه (کارت‌به‌کارت)

در بازار ایران قریب به ۱۰ میلیون دستگاه پوز با قابلیت‌های  مختلف عرضه شده که باعث ایجاد رقابت بین شرکت‌های مختلف با هم شده است. این کارتخوان‌ها تراکنش به حساب صاحب کارتخوان انجام می‌دهد. 

اما کارت‌خوان های جدید اندرویدی با نرم‌افزارهای پیشرفته متصل به شبکه بانکی تبدیل به کش‌لس‌ رومیزی و جیبی شده اند که دستگاه کارت‌خوان با قابلیت انتقال وجه به صورت کارت‌به‌کارت  محسوب می‌شوند. دستگاه پوز با قابلیت انتقال وجه یکروزه فعال و قابل تحویل است و مانند عابربانک است که به حساب بانکی متصل نمی‌شود.(مالیات)

مانند انواع کش‌لس‌ دیواری عملیات کارت‌به‌کارت را برای مشتریان به سرعت انجام می‌دهند. 

خرید دستگاه کارتخوان
کارتخوان با قابلیت کارت‌به‌کارت (کش‌لس رومیزی) Topwise T1
کارتخوان با قابلیت کارت‌به‌کارت (کش‌لس) Topwise T1

دستگاه پوز با قابلیت انتقال وجه کارت به کارت+ همراه با قاب ۱ میلیون تومانی بصورت رایگان مطابق قوانین بانک مرکزی + پرداخت قبض+ دریافت شارژ+ تغییر و دریافت رمز+ ارائه کلیه خدمات شتابی+انتقال وجه شبا+ انتقال وجه حساب+ نصب رایگان + صدور فاکتور و …

مشاهده محصول
کارتخوان با قابلیت کارت‌به‌کارت (کش‌لس رومیزی) K9
کارتخوان با قابلیت کارت‌به‌کارت (کش‌لس) K9
مشاهده محصول
op1

پشتیبانی شبانه روزی

po3

خدمات به سراسر ایران

op4

مشاوره رایگان تلفنی

po2

قیمت منصفانه

خرید دستگاه کارتخوان

 آشنایی با دستگاه کارتخوان

دستگاه پوز نوعی پایانه فروش است که در فروشگاه های مختلف وجه مورد نظر را از حساب مشتری به حساب فروشنده انتقال میدهد. که بعد از مدت زمانی بسیار اندک فروشند و خریدار رسیدی جهت دریافت یا برداشت وجه از حساب خود دریافت میکنند. از دستگاه پوز شخصی میتوان به پرداخت قبوض،خرید شارژ، اعلام موجودی و… استفاده نمود. شرکت طلوع تدبیر با فراهم نمودن امکانات و بستر مناسب برای جوانان تحصیل کرده شرایطی مهیا نموده تا با اندیشه و فراست جوان ایرانی بتواند بهترین امکانات را در زمینه ی خدمات پرداخت فراهم سازد. دستگاه کارتخوان نوعی پایانه فروش است که در فروشگاه های مختلف وجه مورد نظر را از حساب مشتری به حساب فروشنده انتقال می دهد.

خدمات دستگاه کارتخوان - پادیاو پی

بهترین دستگاه پوز پادیاوپی

 بهترین دستگاه پوز از جمله محصولات شرکت پادیاو پی می باشد که خدمات پرداخت الکترونیکی مردم عزیز ایران را به عهده گرفته است و همچنین با یاری مهندسان زبده و هوشمند با بهترین تکنولوژی و نوآوری توانسته است در تولید انواع دستگاه کارتخوان اعم از دستگاه کارتخوان ثابت و سیار پیشتاز باشند. دستگاه هایی که حتی قابلیت بالایی در سرعت تراکنش ها در روستاها یا شهر های دور دارند. خدمات پرداخت پادیاو پی هم اکنون توانسته با فعالیت خود در این زمینه از نیروی جوان تحصیلکرده برای انجام و سرعت بخشیدن به کارهای روزمره هم وطنان عزیز ایرانی بهره ببرد و گام های بلند و محکمی بردارد. می توانید با خرید دستگاه پوز سیار و یا ثابت هم به کار های روزمره فروشگاهمان رسیدگی کنید. فرقی نمی کند فروشگاهتان بزرگ یا کوچک باشد، ویژگی مهم دستگاه کارتخوان سرعت بخشیدن به کارهایتان است. همچنین میتوانید از امکانات عالی این دستگاه برخوردار شوید و خط سیر نزولی علم و تکنولوژی را دریابید و بتوانید حمایت لازم را جهت توسعه بخشیدن به خدمات پرداخت الکترونیکی شرکت پادیاو پی داشته باشید.

کاربرد دستگاه پوز - شرکت پادیاو پی

کاربرد دستگاه کارتخوان

با پیشرفت تکنولوژی و همچنین بالا رفتن سرعت در کارهای روزمره؛ دیگر نیازی به حمل بخش عظیمی از پول هایمان نیست، می توانیم با کارت عابر بانک از فروشگاه یا مراکز خرید با کمک دستگاه کارتخوان خرید هایمان را انجام دهیم. همچنین می توانیم دستگاه پوز را به بارکدخوان فروشگاهی جهت تسهیل در امر پرداخت متصل کنیم. با خریدن دستگاه کارتخوان دیگر دغدغه ای برای گم شدن پول هایمان در ما ایجاد نمی کند و فروشندگان مراکز خرید و فروشگاه ها دیگر نیازی نیست با حجم عظیمی از پول های دخلشان رو به رو شوند و نتوانند آن را مدیریت کنند. علاوه بر این، دیگر نیازی نیست ساعات طولانی در صف بانک برای نقد کردن چک و سفته ی خود سپری کنند. ما میتوانیم با کمک دستگاه کارتخوان وقت بیشتری برای خود بخریم و وقتمان را به راحتی مدیریت کنیم. علاوه انتقال وجه به حساب فروشنده، می توان برای پرداخت قبوض، خرید شارژ، اعلام موجودی و… استفاده نمود.

انواع دستگاه کارتخوان

دستگاه های کارتخوان به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول، دستگاه پوز ثابت. دسته دوم، دستگاه پوز سیار. در ادامه بیشتر با این دو دسته آشنا می شویم:

خرید دستگاه کارتخوان ثابت

پس از پاسخ به این سوال که دستگاه کارتخوان را از کجا تهیه کنیم؟ در رابطه با  دستگاه کارتخوان ثابت این گونه می توان گفت که همانطور که از نامش پیداست قابلیت جا به جایی ندارد و بسیار مقرون به صرفه است. خرید دستگاه پوز ثابت به افرادی که نیازی به جابه جایی کارتخوان خود ندارند، بسیار توصیه می شود. این دستگاه به ترازو، ماشین حساب، رایانه، صندوق های فروشگاهی و… قابل اتصال است و می تواند به تمامی کار های روزمره فروشندگان گرامی سرعت ببخشد. نحوه اتصال این دستگاه ها از طریق سیم خطوط تلفن و یا کابل USB می باشد. ناگفته نماند از دستگاه پوز می توان در زمینه ی خرید شارژ برای سیم کارت های اعتباری و همچنین گرفتن موجودی حساب و پرداخت قبوض استفاده نمود. می توانید با کمک دستگاه کارتخوان به چند بانک متصل شوید و وجه تراکنشات موجود را به حساب های مختلف واریز کنید، به این معنی که با خرید و دریافت دستگاه کارت خوان هر زمان که نیاز داشتید، می توانید به هر حساب بانکی کارتخوان خود را تغییر حساب دهید. این خدمات توسط شرکت‌های پرداخت الکترونیک تابع شاپرک ارائه می‌شود.

پرداخت با دستگاه کارتخوان پادیاوپی

حساب، کتاب کسب و کارت رو به روز کن!

خرید دستگاه کارتخوان سیار

دستگاه پوز سیار به نوعی نسل جدیدی از دستگاه کارتخوان است که از طریق سیم کارت و یا WiFi به درگاه بانکی متصل می شود. که مدل لمسی آن هم وجود دارد. در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ که سیستم پخش Delivery دارند بسیار کاربردی است.

دستگاه های کارتخوان سیار مانند دستگاه موبایلی می توانند این امکان را به مشتریان بدهد که در هر مکانی یا هر فروشگاهی؛ هر کالا و اقلامی که بخواهند به راحتی، مقدار وجه مورد نظر را پرداخت کنند. ناگفته نماند دستگاه کارتخوان سیار از امنیت بالایی برای حفظ اطلاعات مشتریان برخوردار است که می تواند اعتماد و رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند. گرفتن موجودی و خرید شارژ و همچنین پرداخت قبوض در دستگاه کارتخوان سیار از دیگر ویژگی های دستگاه کارتخوان سیار می باشد. شما با خرید این دستگاه پوز می توانید از تمامی امکانات آن برخوردار شوید و همچنین امنیت مشتریان خود را تامین کنید. به عبارتی دیگر چه فروشنده چه خریدار می توانند با کمک این دستگاه به راحتی فرایند معاملات خود را مدیریت کنند. ناگفته نماند که این دستگاه کارتخوان همانند انواع دیگر دستگاه های کارتخوان دارای مشکلاتی میباشد. اما جای نگرانی نیست، مشکلات دستگاه کارتخوان سیار قابل حل می باشد و جای نگرانی باقی نمیگزارد.

مدارک موردنیاز برای دریافت دستگاه کارتخوان اشخاص حقیقی

 • تصویر پشت و روی کارت ملی صاحب حساب
 • تصویر یکی از قبوض خدمات شهری که دارای آدرس و کدپستی محل نصب باشد
 • تصویر جواز کسب یا اجاره نامه اداری-تجاری، دارای مهر املاک یا تائیدیه شعبه و یا سند اداری–تجاری با تاریخ معتبر
 • تصویر گذرنامه و کارت آمایش (برای اتباع خارجی)

مدارک موردنیاز برای دریافت دستگاه کارتخوان اشخاص حقوقی

 • تصویر پشت و روی کارت ملی صاحبان امضا (ذکرشده در مدارک حقوقی)
 • تصویر یکی از قبوض خدمات شهری که دارای آدرس و کدپستی محل نصب باشد
 • تصویر آگهی تأسیس و آخرین تغییرات روزنامه رسمی (حداکثر مربوط به یک سال قبل) تصویر گذرنامه و کارت آمایش (برای اتباع خارجی)

راهنمای خرید دستگاه کارتخوان و معرفی بهترین دستگاه کارتخوان سیار

همه ما با بهترین دستگاه کارتخوان سیار و بی سیم چگونگی کار با آن تماما شناخت داریم و درباره ی نحوه کارکرد انواع دستگاه کارتخوان می دانیم. اما بهتر است بدانید که این ابزارها با ویژگی های متعدد در اصل یک پایانه فروش هستند.

لغتPOS به  مفهوم(point of sale) است. اضافه بر برنامه اصلی کارتخوان ، که پرداخت برای خرید محصولات است. از آپشن های دیگری مثل، دریافت مانده حساب، پرداخت قبض  و همچنین خرید شارژ تلفن برخوردار است.

در حال حاضر انواع زیادی از کارتخوان در بازار وجود دارد. در این قسمت ، با نگاهی به مشخصات هر یک ، راهنمایی های بهتری برای انتخاب و خرید دستگاه کارتخوان مناسب ارائه خواهیم داد.

دستگاه کارتخوان ثابت

 دستگاه کارتخوان ثابت فروشگاهی را می شود یکی از مهمترین دستگاه های موجود در بازار دانست. استفاده از آن احتیاج به تلفن ثابت و اینترنت دارد.

ولی این دستگاه کارتخوان فروشگاهی ایرادات متعددی دارند ، بطور مثال قطع استفاده همزمان از تلفن و کارتخوان. در حال حاضر با جایگزینی برند های جدید و خرید دستگاه کارتخوان موبایل، نگرانی اندکی در مورد این نقاط ضعف وجود دارد.

دستگاه کارتخوان سیار

یکی بهترین دستگاه کارتخوان سیار را می توان پرفروش ترین و بهترین دستگاه کارتخوان حساب کرد. جابه جایی آسان ، سایز کوچک و با حجم کوچک و باتری قابل شارژ از ویژگی هایی است

که می تواند جوابگوی نیاز بعضی از شرکت ها و تأمین کنندگان همیشه در حال کار باشد. اینترنت مورد نیاز کارتخوان تلفن همراه را می شود به آسانی از راه سیم کارت تأمین کرد.

دستگاه کارتخوان وای فای

مشخص است که برای بهره گیری از این کارتخوان ، این مدل از دستگاه های کارتخوان به وجود اینترنت وای فای لازم دارد.

و به دلیل راحتی و ساده بودن استفاده ، همیشه گزینه اصلی مغازه ها و هایپرمارکت ها هستند.

لازم به ذکر است که همه کارت خوان های WiFi از سیم کارت و شبکه GPRS نیز پشتیبانی می کنند.

دستگاه کارتخوان کامپیوتری

فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خرید بیشترین خریداران این مدل دستگاه های کارتخوان هستند.

دستگاه های کارتخوان از طریق رایانه ای متصل به آن مهار می شوند و اشتباهات انسانی را کاهش می دهند.

با این حال در حال حاضر می شود انواع دیگر دستگاه های پایانی برای فروش را به سیستم های محاسبه کالاها در فروشگاه ها متصل کرد.

نیازی به گفتن نیست ، دستگاه هایی وجود دارند که می توانند از همه ابزارهای خط تلفن ، سیم کارت ، اینترنت بی سیم و بلوتوث و…. به طور هم زمان استفاده کنند.

دستگاه کارتخوان اندرویدی

دستگاه کارتخوان اندرویدی یکی از بهترین سری کارتخوان لمسی هستند که با اندروید به شما اجازه می دهد اضافه بر تراکنش های پرداختی ، به آسانی از نرم افزار اندرویدی  یک صندوق حسابداری با حساب به نیاز تجارت ما استفاده کنید.

دستگاه پوز اندرویدی از وای فای و سیم کارت به صورت از هم جدا پشتیبانی می کنند.

12 دیدگاه دربارهٔ «خرید دستگاه کارتخوان»

 1. سلام دستگاه برای دست فروش می خواستم که نه مکان دارد و نه جواز کسب چطوری می توان دستگاه را به حساب متصل کنید

  1. با سلام
   از طریق استشهاد محلی امکان ثبت توسط شرکت‌های تابع شاپرک هست و‌ کاملا قانونی در بسیاری موارد از این طریق کارت‌خوان فعال شده و می‌شود

  1. سلام و احترام
   تا کنون به صورت رسمی چنین کارت‌خوانهایی که لازمه هم به شبکه شاپرک برای تراکنش و هم شتاب برای کارت به کارت وصل بشن منتشر نشده.
   در مورد نوعی از کارت‌خوان های بدون پرینتر گگفته شد که صحت نداشت. ولی تلاش‌هایی داره صورت می‌گیره که ممکنه در آینده نزدیک شاهدش باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش(تا ۸ شب)