خرید دستگاه کارتخوان

در بازار ایران قریب به ۱۰ میلیون دستگاه پوز با تنوعی از دستگاه ها با برندها و قابلیت های  مختلف عرضه شده که باعث ایجاد رقابت بین شرکت ها و پی اس پی های مختلف با هم شده است که هر کدام از پی اس پی ها برای طیفی از دستگاه ها نرم افزار مخصوص عرضه نموده اند. شرکت پادیاو پی به دلیل داشتن قرارداد های متنوع با شرکت های پی اس پی، علاوه بر دارا بودن انواع نرم افزارهای دستگاه های کارتخوان و تخصص کافی، قابلیت تامین و فروش دستگاه کارتخوان ثابت و سیار به تعداد مورد نیاز شما را دارد.

مقدمه ای بر آشنایی با دستگاه پوز

دستگاه پوز نوعی پایانه فروش است که در فروشگاه های مختلف وجه مورد نظر را از حساب مشتری به حساب فروشنده انتقال میدهد. که بعد از مدت زمانی بسیار اندک فروشند و خریدار رسیدی جهت دریافت یا برداشت وجه از حساب خود دریافت میکنند. از دستگاه پوز میتوان به پرداخت قبوض،خرید شارژ، اعلام موجودی و… استفاده نمود. شرکت طلوع تدبیر با فراهم نمودن امکانات و بستر مناسب برای جوانان تحصیل کرده شرایطی مهیا نموده تا با اندیشه و فراست جوان ایرانی بتواند بهترین امکانات را در زمینه ی خدمات پرداخت فراهم سازد. دستگاه کارتخوان نوعی پایانه فروش است که در فروشگاه های مختلف وجه مورد نظر را از حساب مشتری به حساب فروشنده انتقال می دهد.

خدمات دستگاه کارتخوان - پادیاو پی

دستگاه پوز از جمله محصولات شرکت پادیاو پی می باشد که خدمات پرداخت الکترونیکی مردم عزیز ایران را به عهده گرفته است و همچنین با یاری مهندسان زبده و هوشمند با بهترین تکنولوژی و نوآوری توانسته است در تولید انواع دستگاه کارتخوان اعم از دستگاه کارتخوان ثابت و سیار پیشتاز باشند. دستگاه هایی که حتی قابلیت بالایی در سرعت تراکنش ها در روستاها یا شهر های دور دارند. خدمات پرداخت پادیاو پی هم اکنون توانسته با فعالیت خود در این زمینه از نیروی جوان تحصیلکرده برای انجام و سرعت بخشیدن به کارهای روزمره هم وطنان عزیز ایرانی بهره ببرد و گام های بلند و محکمی بردارد. می توانید با خرید دستگاه پوز سیار و یا ثابت هم به کار های روزمره فروشگاهمان رسیدگی کنید. فرقی نمی کند فروشگاهتان بزرگ یا کوچک باشد، مهم سرعت بخشیدن به کارهایتان است. همچنین میتوانید از امکانات عالی این دستگاه کارت خوان برخوردار شوید و خط سیر نزولی علم و تکنولوژی را دریابید و بتوانید حمایت لازم را جهت توسعه بخشیدن به خدمات پرداخت الکترونیکی شرکت پادیاو پی داشته باشید.

کاربرد دستگاه پوز - شرکت پادیاو پی

کاربرد دستگاه کارتخوان

با پیشرفت تکنولوژی و همچنین بالا رفتن سرعت در کارهای روزمره؛ دیگر نیازی به حمل بخش عظیمی از پول هایمان نیست، می توانیم با کارت عابر بانک از فروشگاه یا مراکز خرید با کمک دستگاه کارتخوان خرید هایمان را انجام دهیم. همچنین می توانیم دستگاه پوز را به بارکدخوان فروشگاهی جهت تسهیل در امر پرداخت متصل کنیم. این مسائل دیگر دغدغه ای برای گم شدن پول هایمان در ما ایجاد نمی کند و فروشندگان مراکز خرید و فروشگاه ها دیگر نیازی نیست با حجم عظیمی از پول های دخلشان رو به رو شوند و نتوانند آن را مدیریت کنند. علاوه بر این، دیگر نیازی نیست ساعات طولانی در صف بانک برای نقد کردن چک و سفته ی خود سپری کنند. ما میتوانیم با کمک دستگاه کارت خوان وقت بیشتری برای خود بخریم و وقتمان را به راحتی مدیریت کنیم. از دستگاه کارتخوان علاوه انتقال وجه به حساب فروشنده، می توان برای پرداخت قبوض، خرید شارژ، اعلام موجودی و… استفاده نمود.

انواع دستگاه کارتخوان

دستگاه های کارتخوان به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول، دستگاه پوز ثابت. دسته دوم، دستگاه پوز سیار. در ادامه بیشتر با این دو دسته آشنا می شویم:

خرید دستگاه کارتخوان ثابت

دستگاه کارتخوان ثابت همانطور که از نامش پیداست قابلیت جا به جایی ندارد و بسیار مقرون به صرفه است. خرید دستگاه پوز ثابت به افرادی که نیازی به جابه جایی کارتخوان خود ندارند، بسیار توصیه می شود. این دستگاه به ترازو، ماشین حساب، رایانه، صندوق های فروشگاهی و… قابل اتصال است و می تواند به تمامی کار های روزمره فروشندگان گرامی سرعت ببخشد. نحوه اتصال این دستگاه ها از طریق سیم خطوط تلفن و یا کابل USB می باشد. ناگفته نماند از دستگاه پوز می توان در زمینه ی خرید شارژ برای سیم کارت های اعتباری و همچنین گرفتن موجودی حساب و پرداخت قبوض استفاده نمود. می توانید با کمک دستگاه کارتخوان به چند بانک متصل شوید و وجه تراکنشات موجود را به حساب های مختلف واریز کنید، به این معنی که با دریافت دستگاه کارت خوان از پادیاو پی هر زمان که نیاز داشتید، می توانید به هر حساب بانکی کارت‌خوان خود را تغییر حساب دهید.

خرید دستگاه کارتخوان سیار

دستگاه پوز سیار به نوعی نسل جدیدی از دستگاه کارتخوان است که از طریق سیم کارت و یا WiFi به درگاه بانکی متصل می شود. در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ که سیستم پخش Delivery دارند بسیار کاربردی است.

دستگاه های کارتخوان سیار می توانند این امکان را به مشتریان بدهد که در هر مکانی یا هر فروشگاهی؛ هر کالا و اقلامی که بخواهند به راحتی، مقدار وجه مورد نظر را پرداخت کنند. ناگفته نماند دستگاه کارتخوان سیار از امنیت بالایی برای حفظ اطلاعات مشتریان برخوردار است که می تواند اعتماد و رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند. گرفتن موجودی و خرید شارژ و همچنین پرداخت قبوض در دستگاه کارتخوان سیار از دیگر کاربرد های دستگاه می باشد. شما با خرید این دستگاه پوز می توانید از تمامی امکانات آن برخوردار شوید و همچنین امنیت مشتریان خود را تامین کنید. به عبارتی دیگر چه فروشنده چه خریدار می توانند با کمک این دستگاه به راحتی فرایند معاملات خود را مدیریت کنند.

 

مدارک موردنیاز برای دریافت دستگاه کارتخوان اشخاص حقیقی

  • تصویر پشت و روی کارت ملی صاحب حساب
  • تصویر یکی از قبوض خدمات شهری که دارای آدرس و کدپستی محل نصب باشد
  • تصویر جواز کسب یا اجاره نامه اداری-تجاری، دارای مهر املاک یا تائیدیه شعبه و یا سند اداری–تجاری با تاریخ معتبر
  • تصویر گذرنامه و کارت آمایش (برای اتباع خارجی)

مدارک موردنیاز برای دریافت دستگاه کارتخوان اشخاص حقوقی

  • تصویر پشت و روی کارت ملی صاحبان امضا (ذکرشده در مدارک حقوقی)
  • تصویر یکی از قبوض خدمات شهری که دارای آدرس و کدپستی محل نصب باشد
  • تصویر آگهی تأسیس و آخرین تغییرات روزنامه رسمی (حداکثر مربوط به یک سال قبل) تصویر گذرنامه و کارت آمایش (برای اتباع خارجی)

4 دیدگاه دربارهٔ «خرید دستگاه کارتخوان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *