تعمیر کارتخوان

بروز هر اشکالی در دستگاه کارتخوان شما می‌تواند فروشنده و خریدار را با مشکلات بسیاری مواجه کند. به همین علت ما در شرکت پادیاوپی دغدغه خود را پشتیبانی فوری تعمیر کارتخوان سیار و ثابت قرارداده‌ایم تا با این خدمات، شما را در داشتن یک کسب و کار موفق یاری کنیم.

pos1

تعییر تخصصی انواع
دستگاه‌های کارتخوان

pos2

سرویس دوره‌ای تمامی
دستگاه‌های پوز

تعمیرکار: حمید رجبی

تعمیر دستگاه کارتخوان
op1

پشتیبانی شبانه روزی

po3

خدمات به سراسر ایران

op4

مشاوره رایگان تلفنی

po2

قیمت منصفانه

خرابی کارتخوان یک اتفاق است که همیشه یک کسب و کار را تهدید می کند و درست زمانی که شما خدماتتان را انجام داده‌اید و یا کالایتان را تحویل مشتری داده‌اید و منتظر پرداخت حق‌الزحمه توسط مشتریتان هستید، احتمال دارد که به هر دلیلی سر بزنگاه دچار خرابی دستگاه کارتخوان بشوید! ما در شرکت پادیاوپی کلیه خدمات در زمینه تعمیر دستگاه‌های کارتخوان را به شما ارائه می‌دهیم.

 • تعمیر دستگاه پوز بیسیم
 • تعمیر کارتخوان سیار
 • تعمیر باتری کارتخوان
 • تعمیر الکترونیک مدار کارتخوان
 • آپدیت دستگاه پوز
 • تعمیر مانیتور دستگاه پوز
 • تعمیر کارتخوان سیم کارت خور
 • تعمیر پوز اندرویدی
 • تعمیر دکمه های دستگاه کارتخوان

ثبت تعمیرات دستگاه کارتخوان

مشاوره رایگان پیش از تعمیر کارتخوان

در صورت عدم رفع عیب تلفنی و نیاز به ارسال دستگاه، واحد تعمیرات شرکت پادیاوپی، تعمیرکاران ما منتظر شما هستند تا در سریعترین زمان ممکن دستگاه شما را رفع عیب دائمی نمایند. چه تعویض قطعات، چه تعمیر قطعات کارتخوان سیار و چه با رفع عیب نرم‌افزاری کارت‌خوان سیار، به دست توانمند پرسنل متخصص ما قابل رفع می‌باشد.ضمن آنکه تمامی قطعات انواع دستگاه‌های کارت‌خوان سیار اعم از کارت‌خوان‌های سیار Pax, Verifone, Nexus, Newpos  در انبار شرکت موجود بوده و برای همین به سرعت دستگاه‌های کارتخوان سیار با هزینه های کمتر تعمیر شده و به مشتریان در اسرع وقت عودت داده می‌شود. دارندگان کارت خوان که نیاز به مشاوره و یا تعمیر دستگاه کارتخوان خود دارند می‌توانند با شماره تلفن شرکت تماس حاصل فرمایند تا در سریعترین زمان ممکن دستگاه خود را تعمیر نمایند.

واحد تعمیر دستگاه پوز 

واحد تعمیرات کارت‌خوان سیار و ثابت ما در شرکت پادیاوپی با داشتن یک کادر متخصص در خیابان ولیعصر مستقر است. پادیاوپی برای تعمیر تخصصی کارتخوان سیار و ثابت، از پرسنل متخصصی در واحد تعمیرات استفاده می‌کند تا خیال کاربران را از دو جهت آسوده باشد. اول اطمینان از این‌که قطعات به کار رفته به هنگام تعمیر کارت خوان‌های خراب قطعاتی اصل با کیفیت مطلوب هستند، و دوم این که خاطر جمع است که کلیدهای امنیتی کارت‌خوان‌ها ByPass نشوند به این معنی که قفل‌های نرم‌افزاری شکسته نشوند و امنیت تراکنش‌های مشتریان به خطر نیافتد.

stopwatch

سرعت سرویس‌دهی

quality

کیفیت خدمات

سرعت و کیفیت انجام کارها دو مؤلفه اصلی در روال کاری این واحد است. دستگاه‌های کارتخوان پوزها پس از تعمیر و رفع اشکال به واحد QC ارسال می‌شوند تا پس از تست‌ به حساب مشتری متصل شده و  با کنترل کیفی، بسته بندی و ارسال شوند .

مواردی که بیشتر باعث خرابی دستگاه کارتخوان می‌شوند

از مواردی که بیشتر موجب خرابی می‌شوند میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. افتادن دستگاه از ارتفاع زیاد و یا ضربه خوردن به آن که باعث tamper شدن دستگاه می شود.
 2. ریختن مایعات مثل آب، نوشیدنی، روغن و… روی دستگاه
 3. روشن و خاموش کردن پی در پی دستگاه که باعث هنگ کردن دستگاه و tamper شدن می شود و جزو عدم آگاهی درباره ی نحوه کارکرد دستگاه کارتخوان می باشد.
 4. نگه نداشتن شارژ که به دلیل خراب و فرسوده شدن باتری می باشد.
 5. خراب شدن چاپ گر
 6. مدام در شارژ بودن

ملاحظه: مدت زمانی که لازم است تا باتری دستگاه فول شود حدود ۶ ساعت است. اگر بیشتر از این زمان در شارژ بماند ممکن است به برد اصلی دستگاه آسیب برسد. پس بهتر است پس از شارژ شدن باتری آن را از آدابتور جدا کنید تا باتری سالم بماند و عمر بیشتری داشته باشد.

دستگاه کارتخوان را برای تعمیر کجا ببریم؟

امروزه شرکت ها و مراکز تعمیر دستگاه کارتخوان بسیار زیاد هستند  و شما با کمی جستجو در فضای مجازی به راحتی می توانید لیستی از آنها تهیه کرده و در دست داشته باشید اما مورد مهم و قابل توجه  انتخاب درست تعمیرکار دستگاه کارتخوان است. مهم است که  بدانید نباید تعمیر دستگاه کارتخوان را به هر کسی سپرد چرا که تعمیر دستگاه پوز  بسیار پیچیده  است و نیاز به تخصص و گذراندن دوره های تخصصی در مراکز معتبر دارد.

متخصص تعمیر دستگاه کارتخوان ، دستگاه را کاملا عیب یابی کرده و مشکل را به صورت کامل و اساسی حل می کند. در صورتی که اگر  تعمیرکار تخصص لازم در این زمینه را نداشته باشد ممکن است عیب یابی به صورت درست انجام نشود و دستگاه پس از مدتی مجدد نیاز به تعمیر پیدا کند و این موضوع علاوه بر صرف وقت، هزینه بیشتری در بر دارد و ممکن است برای بعضی کارها اختلال ایجاد کند.

نگهداری از کارتخوان پیش از تعمیر

قبل از آنکه دستگاه کارتخوان شما خراب شود و نیاز به تعمیرات پیدا کند لازم است از آن به درستی نگهداری کنید تا با مشکلی موجه نشوید. نگهداری اصولی از دستگاه کارتخوان به شما این امکان را می دهد که بتوانید عمر بیشتری را برای دستگاه تان تضمین کنید. برای اینکه بتوانید از دستگاه تان به درستی نگهداری کنید چند نکته مهم را به ما توصیه می کنیم تا با رعایت آنها دستگاه سالمی داشته باشید.

clean

تمیز کردن دستگاه کارتخوان

مهم ترین جزء دستگاه های کارتخوان  هد مغناطیسی آنها است  که وظیفه آن خواندن اطلاعات است  که با کشیدن کارت اطلاعات را از نوار مشکی می خواند. این هد مغناطیسی باید کاملا تمیز و بدون گرد و غبار و کثیفی باشد تا عملکرد درستی داشته باشد. پس لازم است گاهی دستگاه را خاموش کنید و این قسمت از دستگاه را تمیز کنید ولی به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان دستگاه خود را با مواد ضدعفونی کننده تمیز نکنید.

lighting

نگهداری از باتری کارتخوان

عمر باتری رفته رفته کم می شود و زمان نگهداری شارژ  نیز کم می شود با استفاده از شارژر اصلی  دستگاه، روشن نگه نداشتن دستگاه به مدت طولانی و عدم شارژ دستگاه قبل از رسیدن به ۱۵ درصد شارژ کمک میکند تا عمر بیشتری داشته باشد. همچنین دقت کنید که هیچ گاه همواره دستگاه را به شارژ متصل نگه ندارید چرا که موجب آسیب دیدن باتری می‌شود.

home-security

امنیت دستگاه کارتخوان

دستگاه کارتخوان مثل یک کامیپوتر کوچک است. با ایجاد ضربه به آن و دستکاری پیچ های آن، دستگاه قفل می شود و فقط شرکت پشتیبانی می تواند آن را باز کند و مجدد راه اندازی کند. به همین دلیل تعمیر دستگاه خود را به افراد غیرمتخصص نسپارید چرا که دستگاه شما را دچار آسیب و تهدید امنیتی می‌کنند که ممکن از عواقب مالی برای شما ایجاد کند.

پشتیبانی تعمیرات پادیاوپی 

پادیاوپی به منظور پشتیبانی مستمر از دستگاه‌های متنوع شما، با پیگیری مداوم و برقراری ارتباطی منظم و مستمر با پذیرندگان، ارائه پشتیبانی تخصصی به آنان را وظیفه خود می داند. به همین منظور خدمات مختلفی مثل تأمین اقلام مصرفی، تعمیر و تعویض قطعات سخت افزاری و نیز خدمات به روزرسانی نرم افزار دستگاه های کارتخوان را در سراسر ایران عرضه می کند. همچنین پشتیبان‌های پادیاوپی به بازدید فنی ادواری از دستگاه‌های کارتخوان ثابت و سرویس کردن آن ها و چکاپ دستگاه‌های کارتخوان با پاسخگویی شبانه روزی به نیازهای پذیرندگان برای رفع اشکالات متعهد است. دستگاه‌های کارتخوان سیار نیز در مرحله‌ی اول با ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان تلفنی به رفع عیب دستگاه کارتخوان سیار اقدام می‌نماید. 

تعمیر به موقع دستگاه پوز

با توجه به استفاده زیاد و مکرر دستگاه پوز در بعضی محیط های کاری و عدم اطلاع از موارد استفاده دستگاه کارتخوان و نیاز مبرم به آن، در بعضی از مواقع  بدلیل استفاده نادرست از ام و یا دلایل دیگر دستگاه نیاز به تعمیر پیدا می کند که  باید  هر چه سریعتر توسط متخصص تعمیر گردد. تأخیر در تعمیر دستگاه پوز، ممکن است باعث بروز مشکلات جدی‌ تری شود  و در این صورت  هزینه تعمیر دستگاه نیز  افزایش پیدا  خواهد کرد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که استفاده  روزانه تان به دستگاه پوز  زیاد است  و یا شغلتان وابسته به دستگاه کارتخوان است بهتر است در صورت بروز مشکل در سریعترین زمان ممکن اقدام به تعمیر دستگاه‌ تان کنید و با پیدا کردن یک مرکز تعمیر دستگاه کارتخوان که حرفه ای و متخصص و همچنین معتبر باشد اطمینان داشته باشید که در این حالت شما به راحتی می توانید از هزینه های اضافه احتمالی که به علت عدم تعمیر به موقع دستگاه کارتخوان  با آن مواجه خواهید شد جلوگیری نمایید.

تعمیر فوری دستگاه کارتخوان

متخریم که سریع‌ترین خدمات تعمیر دستگاه پوز را به مشتریان عزیز ارائه می‌کنیم

خرابی‌های رایج دستگاه کارتخوان

در واقع تمام خطاها و خرابی های رایج موجود در دستگاه پوز  از صفر تا صد  آن به راحتی قابل شناسایی می باشند البته برای متخصص این امر، و به صورت صد در صد هم قابل رفع خواهد بود. قابل ذکر است که این امر مستلزم این است که شما دستگاه پوز آسیب دیده تان  را به دست افراد متخصص و حرفه ای  این کار بسپارید.

همانگونه که گفته شد عواملی مثل ضربه خوردن به دستگاه کارتخوان، ورود آب یا مایعات به داخل دستگاه و نوسانات برق در دراز مدت، ایراداتی را برای دستگاه شما به وجود می آورد. ممکن است باعث سوختن قطعات برد و آی سی دستگاه شود  گاهی هم به دلایل گفته شده ممکن است دستگاه روشن نشود که باید سیستم سخت افزاری  و نرم افزاری آن توسط متخصص بررسی شود.

در برخی موارد با افتادن دستگاه از ارتفاع و یا ضریه خوردن ممکن است  دستگاه دچار شکستگی ظاهری شود و در حین حال روشن نشود که باز هم باید سیستم نرم افزاری و سخت افزاری آن توسط، متخصص امر چک شوند و دستگاه عیب یابی و تعمیر شود.

بله. یکی از خدماتی که ما مفتخر به ارائه آن هستیم، تعمیر فوری دستگاه‌های کارتخوان است که می‌توانید انجام آن را به ما بسپارید

بله ما بصورت تلفنی در ابتدا به شما مشاوره رایگان می‌دهیم و در صورت نیاز سپس اقدام به ثبت تعمیر می‌کنیم

شرکت پادیاوپی سابقه فعالیت ۴ ساله در حوزه پرداخت دیجیتال دارد و با شرکت شاپرک و شرکت‌های پی‌اس‌پی همکاری گسترده‌ای دارد و در این حوزه نام آشناست

دستگاههای پوز یا همان کارتخوان از حساسیت بالایی برخوردارند پس لازم است برای تعمیر به مراکز معتبر سپرده شوند همچنین به دلیل وجود اطلاعات بانکی شما در دستگاه و ضرورت حفظ آن مستلزم این است که برای تعمیر آن به مرکز معتبر مراجعه کنید تا هم از امنیت اطلاعات و هم تعمیر درست و دقیق خیالتان آسوده باشد و با مشکلی مواجه نشوید. اگر به دنبال متخصص برای تعمیر دستگاه کارتخوان خود هستید  بهتر است که این کار را به دست افراد متخصص و مجرب بسپارید تا تمام ایرادات دستگاه را به درستی تشخیص داده و  تعمیر نماید  تا مشکلی در رابطه با عدم تعمیر درست و هزینه اضافی که در پی دارد نداشته باشید و هم دستگاه دچار مشکل جدی تر نشود و در طی زمان مناسب با هزینه مناسب دستگاه کارت خوان شما به محل کارتان برگردد و بدون ایراد و مشکلی قابل استفاده  شود.

راه پیدا کردن افراد متخصص برای تعمیرکارتخوان

در اطراف ما شرکت های متعددی وجود دارد که خدمات فراوانی مانند تعمیرکارتخوان سیارو خودپرداز  و …. را عرضه می کنند. هر شخصی که دارای دستگاه کارتخوان است و به دنبال اشخاصی برای تعمیر این دستگاه هستند و به آسانی می‌توانند از طریق دنیای مجازی و با جست وجو به لیستی از شرکت‌های عرضه کننده خدمات تعمیرکارتخوان دسترسی پیدا کنند که  در صورت امکان دسترسی  به افراد متخصص برای تعمیر دستگاه  براحتی میسر می شود.

تعمیرکارتخوان خود را به چه اشخاصی بسپاریم؟

نکته ی که همه ی کاربران  باید به آن توجه کنند این است که نباید برطرف کردن مشکل دستگاه  را به هرکسی بدهند با توجه به اینکه تعمیرکارتخوان بسیار مشکل است  و حتما به افراد ماهر نیاز است و معمولا افراد ماهر و تعمیرکار دستگاه کارتخوان دوره‌های بسیار خود را در آموزشگاه های معتبر و زیر نظر اساتید باتجربه گذراندند. پس واگذارکردن بحث تعمیرکارتخوان به همچین اشخاص  تضمین کننده نگرانی های بعدی خواهد بود.

علت سپردن  تعمیر کارتخوان به متخصص

اگراز افرادی هستید که به دنبال اشخاصی برای تعمیر کارتخوان هستید بهتر است که این کار را به افراد متخصص واگذار کنید که در این چنین فرد متخصص به صورت صد در صدی تمام ایرادات  دستگاه را حل خواهد کرد و دیگر هیچ مشکلی در رابطه با عدم تعمیر درست و یا بروز مشکل جدی تر و همچنین صرف هزینه های زیاد در رابطه با تعمیر دستگاههای پوز نخواهید داشت.

دلایل نیاز به تعمیر کارتخوان 

دلایل متعددی مثل ضربه خوردن و یا داخل شدن مایعات در دستگاه و همینطور نوسانات برق در مدت طولانی، احتمال دارد باعث سوختگی قطعات برد و یا آی سی دستگاه کارتخوان شود در بعضی مواقع امکان دارد دستگاه روشن نشود و یا دچار شکستگی شده باشد که در این زمان، ممکن است مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشد، که برای حل این موارد  باید برای تعمیرکارتخوان به کارشناسان متخصص برای پیدا کردن ایراد و برطرف کردن مشکلات دستگاه مراجعه نمایید.

علت خطای tamper چیست؟

خطای تمپر می تواند علت آن از قطعات سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد که در این قسمت علت خطای آن را برای شما لیست کرده ایم:

 1. این احتمال وجود دارد که باتری دستگاه کارتخوان تمام شده باشد.
 2. امکان دارد سخت افزار یا قطعات سخت افزاری دستگاه کارتخوان به دلیل رطوبت، سرما، گرما و یا گرد و غبار آسیب دیده باشد و نیاز به تعمیرکارتخوان باشد.
 3. نرم افزار کارتخوان نیاز به بروزرسانی داشته باشد.
 4. به کارتخوان و یا صفحه کلید آن ضربه وارد شود.
 5. پیچ های دستگاه کارتخوان باز و یا شل شود.
 6. از آداپتورهای بی کیفیت در دستگاه کارتخوان استفاده شود.
 7. اختلال برقی ممکن است در به وجود آمدن خطای tamper دخیل باشند.
 8. دستکاری تنظیمات دستگاه کارتخوان به منظور دست یابی یک سری اطلاعات باعث خطای تمپر می گردد.
 9. ممکن است برد دستگاه کارتخوان سوخته باشد.
 10. ممکن است پرینتر دستگاه کارتخوان آسیب دیده باشد.

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰ رای

23 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر کارتخوان»

  1. سلام. میتونید یکی از این دو کار رو انجام بدید:
   ۱. سه بار گرفتن موجودی
   ۲. یک تراکنش خرید به مبلغ ۱۰۰۰ ریال
   اگر باز هم تنظیم نشد، میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۴۳۶۹۷

  1. سلام
   دستگاه h9 دارم
   قسمت پرینترش کاغذ رو بیرون نمیداد
   متوجه شدم قسمتی که کاغذ رو بیرون میده چیزی گیر کرده
   چون خودم تعمیر کار وسایل برقی هستم اومدم دستگاه رو باز کردم و مشکل رو حل کردم
   ولی دستگاه رو الان روشن میکنم ارور میده security risk
   الان میشه کاری کرد؟

   1. دستگاه کارت‌خوان به دلیل انجام کار مالی، امنیت بالایی رو‌ دارهو‌در مواقع تعمیر خطای اتک و‌حمله به دستکاه رو‌میده و از کار میفته و لازمه که توسط تعمیرکاران دستکاه پوز عملیات بارگذاری اپلیکیشن و‌تعمیر نرم‌افزاری دستکاه انجام بشه

 1. سلام ببخشید کارتخوان d210تایپ بی اداپتور متفرقه ب دستگاه وصل شده
  و بعد از اون دیگه روشن نشده
  با تعویض برد بی درست میشه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 2. سلام بعداز باز کردن دستگاه. دستگاه نیاز به نصب بر نامه دارد و هر شرکتی نرم افزار و مجوزهای خود رادارد شما این کار را چگونه انجان میدهید؟

 3. من متاسفانه نمی‌دانستم دستگاه با باز کردن خطای حمله میده و تمپر میشه یعنی هیچ راهی برای اینکه خودمون آب دیدش کنیم نیست

  1. سلام
   بله دستگاه کارت‌خوان به خاطر انجام عملیات مالی امنیت زیادی باید داشته باشه و با بازکردن دستگاه خطای حمله میده تا قابل سوء استفاده نباشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش(تا ۸ شب)