نماد اعتماد الکترونیکی

فهرست مطالب

آیا می دانید که نماد اعتماد الکترونیکی به چه معنی می باشد؟ آیا شما نیز به دنبال راه اندازی شرکت پادیاو پی هستید؟ از شما می خواهیم که این مقاله را تا آخر دنبال کرده و اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص پرداخت الکترونیکی به دست آورید.

Internet Payment Gateway به معنای درگاه پرداخت الکترونیکی می باشد که امروزه ذهن بسیاری از صاحبان کسب و کارهای مختلف را به سوی خود مشغول کرده است. در این میان نیز برخی از افراد به دنبال آشنایی با نماد الکترونیکی هستند که در واقع این نماد برای ایجاد اعتماد میان کاربرانی می باشد که به فروشگاه ها و سایت ها خرید مراجعه می کنند. همچنین مرکز توسعه تجاری نیز این وظیفه را دارد که برای شرکت های تولید کننده دستگاه پوز، نمادی را تعریف و اعطا کنند. در واقع وب سایت های اینترنتی که موفق شده اند این نماد را به دست آورند، قابل اعتماد ترین فروشگاه ها برای خرید کاربران می باشد. در ادامه مقاله نیز می خواهیم راجع به ضرورت های استفاده از نماد اعتماد توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی، لازمه کسب و کارهای اینترنتی

امروزه با افزایش خرید اینترنتی در میان بسیاری از مردم در کل جهان، نماد اعتماد از لازمه کسب و کارهای اینترنتی به شمار آمده و شما هم می توانید برای دریافت این نماد، یک سری از مهمترین و اصلی ترین مدارک را تهیه کرده و سپس اقدام لازم را انجام دهید. در نظر بگیرید که این نماد از اصلی ترین آیتم هایی می باشد که اعتماد کاربران را جلب کرده و آنها را برای خرید از وب سایت شما تشویق می کند. همچنین کاربران با خیال راحت از وب سایت شما پرداخت اینترنتی خود را انجام می دهند.

ضرورت اخذ نماد اعتماد الکترونیکی

اگر شما نیز در کسب و کار اینترنتی مشغول به فعالیت هستید و میخواهید توجه بسیاری از خریداران را به سوی وب سایت خود جلب کنید، در گام اول مجبور هستید تا اعتماد آنها را برای خرید اینترنتی تامین کنید و برای این منظور نیز، نیازمند اخذ نماد اعتماد هستید. بی شک بدون داشتن این نماد، حجم بسیار گسترده ای از مشتریان خود را از دست خواهید داد و از اعتبار کمتری نیز در میان کاربران خود برخوردار خواهید بود.

نماد اعتماد تا چه مدت اعتبار دارد؟

نماد اعتماد الکترونیکی همانطور که اشاره شد، از مهمترین الزامات یک کسب و کار اینترنتی می باشد که در روزهای اخیر بسیاری از افراد به دنبال به دست آوردن آن هستند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت توسعه تجارت الکترونیکی اطلاعات تکمیل تری را راجع به آن اخذ کنید. همچنین در نظر داشته باشید که با توجه به ثبت نام شما و انتخاب تان، ممکن است مدت اعتبار نماد تان نیز متفاوت باشد. معمولا این نماد تا یکسال اعتبار دارد.

ستاره‌های نماد اعتماد به چه معنی‌است؟

یکی از رایج ترین و متداول ترین سوالاتی که در خصوص نماد اعتماد الکترونیکی وجود دارد، ستاره های این نماد می باشد که در قسمت پایینی لوگو واقع شده است. نماد اعتماد سه حالت دو ستاره، یک ستاره و بی ستاره را دارد که در ابتدای صدور آن برای کسب و کار شما، ممکن است نمادتان بی ستاره باشد؛ که شما می توانید در هنگام ثبت نام، گزینه فعال شدن نماد یک ستاره را انتخاب کنید تا چند روز دیگر این ستاره برای شما فعال شود. در واقع این ستاره ها به معنای کیفیت و رضایتمندی کاربران از وب سایت شما می باشد.

آیا نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها نیز تعلق می گیرد؟

از دیگر سوال هایی که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند، می توان به این اشاره کرد که آیا نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای فعال در شبکه های اجتماعی نیز تعلق می گیرد؟ که در پاسخ به این سوال می توان گفت، کسب و کارهای فعال در شبکه های پیام رسان و اجتماعی نیز می توانند با وارد شدن به وب سایت توسعه تجاری الکترونیکی، درخواست خود را مبنی بر اخذ نماد الکترونیکی اعلام کنند و در نتیجه نماد اعتبار را به دست آورند.

آیا قبل از دریافت نماد اعتماد، استفاده از عکس نماد اعتماد در سایت اشکالی دارد؟

در نظر داشته باشید که سازمان توسعه تجارت الکترونیکی نظارت بسیار دقیقی را برای کسب و کارهای اینترنتی دارد و در صورت استفاده نماد اعتماد الکترونیکی به شکل تقلبی، بی شک برخورد جدی تری را با آن کسب و کار خواهد داشت. این نماد نشان از ایجاد اعتماد میان کاربران در هنگام خرید اینترنتی و استفاده از کارت بانکی می باشد که استفاده از عکس نماد در وب سایت نیز خیال خریداران را راحت می کند به همین دلیل تا زمانی که ثبت نام نکرده اید، حتی از عکس این نماد هم استفاده نکنید.

چه اطلاعاتی درباره کسب و کار اینترنتی مربوطه در پروفایل لوگوی نماد نمایش داده می‌شود؟

شرکت پادیاو پی می تواند اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص این نماد در اختیارتان قرار دهد. شما هم می توانید در صورت داشتن سوالی سریعا با همکاران ما در خدمات پرداخت پادیاو پی تماس بگیرید. همچنین این لوگوی اعتماد می تواند اطلاعاتی از قبیل تلفن ثابت، آدرس پست الکترونیکی، آدرس کسب و کار، نام صاحب امتیاز، نام کسب و کار و آدرس وب سایت را در اختیار شما قرار دهد.

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳۷ میانگین: ۳.۱]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش(تا ۸ شب)