چرا باید از دستگاه کارتخوان لمسی استفاده کرد؟

فهرست مطالب

 دستگاه های کارتخوان ثابت تا سال ها مرسوم بودند و کاربردهای بسیاری برای مشاغل مختلفی داشتند. اما امروزه انواع مختلفی از دستگاه های کارتخوان در بازار وجود دارد: در واقع دستگاه های پوز لمسی نسل جدیدی که به سیستم عامل اندروید مجهز هستند و همچنین کارایی چندین دستگاه از جمله کارتخوان، چاپگر، دوربین و بارکد خوان همه در یک دستگاه جمع شده اند و در واقع این دستگاه چندین کاربرد دارد.

دستگاه های کارتخوان مثل یک گوشی اندروید موبایل یا تبلت و با کارتخوان یکی شده است. هر کاری با یک گوشی اندروید می توان انجام با کارتخوان هم انجام داد.

اهمیت خرید دستگاه کارتخوان لمسی

در کنار این کاربرد های فراوان دستگاه کارتخوان سیار، دستگاه پوز لمسی نیز راحت تر در کسب و کار کمک می کند. وجود صفحه بزرگ لمسی دستگاه باعث زیبایی شده و هم تراکنش برای مشتریان راحت تر است. خرید دستگاه باعث ایجاد تغییر در سرعت کار و عملکرد کسب و کارها می شود. دستگاه پوز لمسی تراکنش خرید و هزینه محصولات، دریافت موجودی ، خرید شارژ، پرداخت قبوض ، صدور فاکتور فروش، صرفه جویی در زمان می شود به طوری که میزان انجام تراکنش ها را افزایش می دهد.

نکاتی که در خرید کارتخوان لمسی باید توجه کرد:

  • دستگاه کارتخوان هرچه سبک تر باشد حمل و نقل آن راحت تراست.
  • هر چه ظرفیت باتری دستگاه و قابلیت نگهداری طولانی تر بهتر است.
  • قابلیت دستگاه پوز لمسی اینکه به تمام حساب های بانکی متصل شود.
  • قابلیت استفاده از اینترنت سیم کارت به ویژه پشتیبانی از اینترنت نسل چهار را داشته باشد.

آشنایی بیشتر با دستگاه کارتخوان لمسی:

از ویژگی های دستگاه کارتخوان لمسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت دستگاه پوز لمسی سیار وابسته به دیتای سیم کارت همراه است.

دستگاه پوز لمسی به رول کاغذی برای چاپ رسید مشتری احتیاج دارد.

باید تمامی حساب های بانکی کشور به کارتخوان متصل شود.

دستگاه کارتخوان لمسی باید بی سیم باشد تا در قطعی برق شهر کار کند.

نحوه فروش کارتخوان لمسی:

دستگاه کارتخوان لمسی را از کجا تهیه کنیم؟ سوالی است که در ادامه به پاسخ آن می پدازیم. دستگاه کارتخوان لمسی در شرکت های مختلف ارائه میدهند ولی شرکتی که پشتیبانی و گارانتی ارائه ندهند معتبر نیستندو قیمت مناسبت تری هم دارد و پر فروشترین دستگاه کارتخوان است. ودستگاه کارتخوان را باید آکبند خرید هنگام خرید دستگاه باید توجه داشت باشید حتما گارانتی داشته باشد ، بعد از خرید کارتخوان لمسی به اینترنت نیاز است که بر روی دستگاه بار گذاری شود و برنامه مخصوص آن را بارگیری و نصب کنید آنرا در موبایل خود نصب کنید و هم می توانید بارکد و هم اسکنر را نصب کنید و هم کشوی پول نقد خود تنظیم کنید.

دستگاه کارتخوان در چه شغل های لازم است؟

دستگاه کارتخوان به خصوص دستگاه کارتخوان اندرویدی در رستوران ها و کیترینگ ها و فروشگاه ها که پرداخت درب منزل را دارند نیاز است و برای شرکت های تولید مواد غذایی و در جاهایی که مخابرات در آنجا آنتن نمی دهد لازم است.

دیگر مزایای کارتخوان لمسی چیست؟

یکی از ویژگی های بسیار مهم که به آن اشاره کردیم کاربرد ساده اش است. کاربرد با دستگاه لمسی خیلی راحت تر از دکمه ای سخت افزار است. مدت زمان یادگیری با دستگاه لمسی نرم افزاربهتر از دکمه سخت افزار است.

دستگاه کارتخوان لمسی ۲۰درصد سرعت عمل را نسبت به دستگاه های دکمه ای بالاتر می برد. در فروشگاه ها و مراکز کی با صف های طویل هستند خیلی کمک کننده است و سرعت این دستگاه پوز لمسی در تراکنش ها بیشتر است. باعث جلب رضایت مشتریان شده است و تاثیر زیادی در کسب و کارها در دراز مدت شده است و ضمن این که خستگی کمتری خواهید داشت.

مزایای استفاده از کارتخوان لمسی:

دیگر از مزیت های دستگاه های پوز لمسی به روز بودن آن ها است. استفاده از این تکنولوژی علاوه بر اینکه از لحاظ عملیاتی تغییرات مثبتی ایجاد کرده از لحاظ برندینگ هم به مشتریان این اطمینان را می دهد که طرف حساب مشتریان فردی است که کسب و کار خود را با پیشرفت  تکنولوژی ارتقا داده و به روز است و این امر باعث می شود مشتری احساس امنیت و آرامش و حس اطمینان داشته باشد. و همچنین بداند خدمات دهنده به فکر مشتریان خود نیز هست. در کل مزایای زیادی برای دستگاه کارتخوان  لمسی می توان شمرد اما تا کنون معایبی از آن یاد نشده است.  همانگونه که همه از کارایی سیستم های لمسی راضی هستند از این دستگاه های پوز لمسی نیز راضی بوده و شاید فقط بتوان عیب آن را در این دانست که با دیتگاه های لمسی در صورت خیس بودن و یا حاوی پوشش بودن دست نمیتوان فعالیتی نمود.

فرا گیری لمسی شدن صفحات نمایش

در همه ی این سال‌ ها کمپانی های زیادی در دنیا از خودرو سازی و هواپیمایی گرفته تا صنعت بازی و سرگرمی با کمک دانشگاه‌ های بزرگ دنیا تلاش کردند این فن آوری را گسترش دهند و محصولات زیادی تولید کردند اما هیچ‌ یک نتوانست باعث فراگیر شدن این فن آوری شود؛ تا اینکه در سال ۲۰۰۴ نینتِند و با ارائه این فن آوری در نسل جدید کنسول بازی‌ های کامپیوتری خود توانست نگاه ها را به آن جلب کند که البته در آن زمان هم هنوز مشکلاتی پیش روی این فن آوری بود. ولی بعد از آن با استفاده از فن آوری صفحه‌ نمایش لمسی در تلفن‌ های همراه هوشمند، تمام مردم جهان با این فن آوری آشنا شدند و صنایع مختلف نیز به سمت استفاده از آن روی آوردند.

چرا باید از صفحه لمسی استفاده کرد؟

به دلیل دنبال روی از این قوانین ساده، یعنی همراه شدن با شرایط پیشرفت فن آوری در جهان موجب شده است که صنعت پرداخت هم نیازمند صفحه نمایش لمسی شوند. دستگاه‌ کارتخوان لمسی را میتوان یکی از به روز ترین سخت‌ افزارهای با موضوع پرداخت دانست که به مشاغل کمک شایانی می‌کند تا تجربه کاربری آسان تر و بهتری در انجام تراکنش‌ها داشته باشند. پادیاوپی یکی از مراکز معتبر فروش و تعمیر کارتخوان است. در این مرکز شما می توانید دستگاه های پوز لمسی را با اطمینان خاطر خرید کنید.

سخت افزار و نرم افزار دستگاه کارتخوان لمسی آشنا شویم:

با خرید کارتخوان لمسی می توان دید که هر یک از دستگاه های پوز لمسی دارای چندین قطعه مهم و کلیدی سخت افزاری هستند. از مهم ترین قطعات سخت افزاری این دستگاه ها می توان به صفحه کلید، بارکد خوان، محل کشیدن کارت، رول کاغذی و غیره اشاره کرد. اصلی ترین و مهم ترین قسمت که مدیریت و تحلیل فرایند کار را برعهده دارد، بخش نرم افزاری این دستگاه ها است.

آیا می شود با دستگاه کارتخوان همه کارها را یکجا انجام داد؟

با توجه به نظر افرادی که خرید کارتخوان لمسی را تجربه کرده بودند، همراه داشتن کارتخوان لمسی در گیت های ورودی مترو می تواند به راحتی عبور از آن و پرداخت هزینه کمک کند و همچنین قابلیت ضبط مکالمه نیز دارد. درمحل های کاری که با کمبود فضا مواجه هستند نیاز نیست که صندوق فروشگاهی و پرینتر جداگانه داشته باشید، زیرا دستگاه پوز لمسی هم فاکتور و هم تراکنش خرید را چاپ شده در اختیار شما میگذارد. دستگاه پوز لمسی با قابلیت نصب انواع اپلیکیشن ها دریافت سفارش از مشتری را خیلی راحت کرده است و با مراجعه به میز مشتری و پرداخت هزینه آنی باعث صرفه جویی زمان می شود. با توجه به قیمت بالای صندوق فروشگاهی این دستگاه کارکرد خیلی عالی دارد و سرعت کار را بالا می برد.

دستگاه کارت خوان لمسی

خرید دستگاه کارتخوان لمسی شاید در روزگار پیشین مقداری دور از ذهن بود اما با فراگیر شدن تلفن‌ های هوشمند، که مجهز به صفحه‌ نمایش لمسی نیز هستند، این عادت در افراد تغییر کرده است که بجای استفاده از صفحه‌ کلید فیزیکی با لمسی صفحه‌ نمایش، برنامه‌ ها و گزینه‌ ها را انتخاب کنند و به انجام کار بپردازند از این رو با تولید دستگاه کارتخوان لمسی و فراگیری آن به سادگی و سرعت هر چه بیشتر ، شاهد رواج آن بوده ایم تا جایی که بارها افرادی را دیده ایم هنگام مواجه با ابزارها الکترونیکی، ناخودآگاه ، انگشت به سمت صفحه‌ نمایش می رود تا کنترل دستگاه را به دست بگیرند بنابراین با توجه به شرایط کنونی و سرعت روز افزون تکنولوژی این پروسه دور از ذهن است و بزوی شاهد جایگزینی دستگاه کارتخوان لمسی خواهیم بود.

کارتخوان اندرویدی چیست؟

دستگاه کارتخوان اندرویدی یا همان دستگاه های کارتخوان موبایلی یک سیستم مبتنی بر فضای ابری برای تلفن همراه و تبلت است. که روی سیستم عامل اندروید کار می کند. می توانید آن را با هر نوع تلفن هوشمند یا رایانه خود که با اندروید کار می کند متصل کنید. کارتخوان های اندرویدی به انجام کلیه عملکردهای حیاتی هر کسب و کار مانند رستوران از جمله گرفتن سفارش، تولید قبوض و… کمک میکند. حفظ فضای آرامش بخش، حفظ کیفیت غذا، ثبت حساب کارمندان، مدیریت سفارشات مشتری و موارد دیگر که می بایست به درستی مدیریت شوند. ساماندهی این کارها مستلزم انجام بسیاری از وظایف است. انجام چنین عملکردهایی در یک رویکرد سنتی به هیچ وجه به صاحبان رستوران کمک نمی کند تا فروش و سود بیشتری کسب کنند

مزیت دستگاه کارتخوان لمسی:

در کنار در نظر گرفتن مالیات دستگاه های کارتخوان، تکنولوژی لمسی برای دستگاه کارتخوان یکی از پیشرفته ترین سخت افزارهای حوزه پرداخت است که به طور مختص برای دستگاه های پوز (کارتخوان) سیار است. صفحه نمایشگر رنگی دارند که بسیار زیباتر از مدل های دیگر است و همینطور کاربری مطلوب تری  نسبت به دستگاه های کارتخوان دیگر نیز دارند. مثل  دیگر دستگاه های کارتخوان سیار، سبک بوده و حمل راحتی دارد  و میتوان از آن در هر نقطه ای از کشور استفاده کرد.

چرا خرید دستگاه پوز لمسی مهم است؟

دستگاه پوز لمسی راحت تر در کسب و کار کمک می کند. وجود صفحه بزرگ لمسی دستگاه باعث زیبایی شده و هم تراکنش برای مشتریان راحت تر است. خرید دستگاه باعث ایجاد تغییر در سرعت کار و عملکرد کسب و کارها می شود. دستگاه پوز لمسی تراکنش خرید و هزینه محصولات، دریافت موجودی ، خرید شارژ، پرداخت قبوض ، صدور فاکتور فروش، صرفه جویی در زمان می شود به طوری که میزان انجام تراکنش ها را افزایش می دهد.

چرا باید از صفحه لمسی کارتخوان استفاده کرد؟

به دلیل دنبال روی از این قوانین ساده، یعنی همراه شدن با شرایط پیشرفت فن آوری در جهان موجب شده است که صنعت پرداخت هم نیازمند صفحه نمایش لمسی شوند. دستگاه‌ کارتخوان لمسی را میتوان یکی از به روز ترین سخت‌ افزارهای با موضوع پرداخت دانست که به مشاغل کمک شایانی می‌کند تا تجربه کاربری آسان تر و بهتری در انجام تراکنش‌ها داشته باشند. پادیاوپی یکی از مراکز معتبر فروش و تعمیر کارتخوان است. در این مرکز شما می توانید دستگاه های پوز لمسی را با اطمینان خاطر خرید کنید.

امتیاز شما به این مطلب

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش(تا ۸ شب)